Szwenda 2016 – prezentacje: Tygodnik Wyszkowiak

poniedziałek, 20 Czerwiec 2016

Tygodnik „Wyszkowiak” to najstarszy, działający nieprzerwanie od 1992 r. wyszkowski tygodnik. Sprywatyzowany w 2012 r., a od 2013 roku strategiczny partner organizacyjny Szwendy.

Trzon  dzisiejszej redakcji stanowi Justyna Pochmara  – współwłaściciel i redaktor naczelna, aktywny uczestnik III edycji „Szwendy” 2015 (RJnO 20). Tygodnik jest liczącym się głosem w debacie dotyczącej bieżących działań oraz problemów gmin i powiatu wyszkowskiego.  Wychodząc naprzeciw czytelnikom, kieruje się zainteresowaniami mieszkańców, publikuje nie tylko artykuły, felietony czy wywiady, ale również za sprawą informatora kulturalnego podsuwa pomysły na to, jak aktywnie spędzić czas. W pozytywnym tonie wiernie relacjonuje ważne wydarzenia, które się już zakończyły. Mocną stroną „Wyszkowiaka” jest także fotoreportaż, który można podziwiać na popularnym profilu fb oraz oficjalnej stronie tygodnika klikając TUTAJ i TUTAJ

Kategoria: Wydarzenia

Tagi: , ,

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź